ניהול נכסים

מעטפת פתרונות ניהול ואחזקה של מגדלי משרדים, פארקי הייטק, חניונים ומתחמי תעשייה ומסחר המשלבת טכנולוגיות ניהול חכמות ומקצועיות חסרת פשרות ויחס אישי 24/7. 

אפשטין ניהול נכסים חברה בת מקבוצת אפשטיין ניהול פרויקטים, שהוקמה במטרה לספק ליזמים פתרון משלים, לאחר גמר הפרויקט ובמהלך תקופת התפעול של הנכס.  

החברה מלווה יזמים מהסקטור העסקי, הציבורי והמסחרי,  החל בשלב התכנון האדריכלי ומסייעת בגיבוש תכנון מוכוון תפעול אשר לקוח בחשבון את היעילות התפעולית של הנכס, את הוצאות האחזקה העתידיות ואת חוויית השרות של הדיירים.

מערך פתרונות ייעודי לסקטור העסקי, הציבורי והמסחרי​

המיקוד בניהול נכסים גדולים ומורכבים בסקטורים, אפשר לנו לאורך השנים ללמוד לעומק את צורכי השטח ולהכיר מקרוב את ההיבטים החשובים ביותר ללקוחות עסקיים ולדיירי הנכסים שלהם. 

על בסיס זה פיתחנו מערך חדשני ומתקדם של שירותים ייעודיים, שהותאם במדויק לצרכים הייחודיים שמאפיינים לקוחות ודיירים מהמגזר העסקי והמסחרי, ומבטיח ללקוחות שלנו ערכים מוספים ויתרונות כלכליים מובהקים.

אפשטיין ניהול נכסים החלה את דרכה בשנת 2011,  ובתוך פחות מעשור הפכה לאחת החברות המובילות בישראל בתחום ניהול נכסים ותחזוקת מבנים בסקטורים אלה.